БАЛКОНИ

замовити балкон під ключ в рівному


Написати нам

дизайн маленького балкона

Втілення в життя терміну “Балкон під ключ” в Рівному  являє собою цілий комплекс робіт, які виконуються одна за одною, для того щоб виправдати Ваші сподівання та задовільнити потреби. Після виконання всіх робіт у клієнта вже не буде необхідності в якихось додаткових будівельно-оздоблювальних роботах на балконі чи лоджиї в Рівному.

 Підбір материалів, та кошторис витрат по проекту Ви отримаєте в перший же день від замірника нашого салон-магазину “СЕЗОН ПЛЮС”. Ви зможете обговорити декілька варіантів вартості, замірник підкаже Вам на чому варто економити, а на чому економити не можна. Поставки матеріалів відбуваються по мірі переходу від одного етапу робіт до

іншого. На всі металопластикові конструкції, що постачаються нашим салон-магазином, надається гарантія. Термін гарантійного обслуговування — п’ять років з моменту установки виробу на об’єкті.

Після виклику майстра, який складе технічне заключення про стан плити і парапету. В магазині ми з Вами узгоджуємо всі нюанси роботи, враховуємо всі Ваші побажання і оформляємо замовлення. В результаті чого, наші майстри приступають до виконання наступних етапів:

  • Демонтаж старих віконних коснтрукцій на балконі чи лоджиї.

  • Укріплення плити, підсилення парапу, зварювальні роботи даху та балконі.

  • За бажанням, збільшення корисної площі лоджиї за рахунок її виносу (виносу по периметру, або ж у підвіконні).

  • Засклення балконів металопластиковими чи алюмінюєвими конструкціями будь-якої конфігурації та складності. Розсувні та відкривні балконні рами в пластику та алюмінію, безрамні системи склінння. На вибір клієнтам пропонуються безліч відтінків ламінації і покраски профіля (в масі або ж з однієї сторони), склопакети з різними характеристиками та тонуванням на будь-який смак. Є можливість замовити заскління по індивідуальному проекту будь-якої складності.

  • Утеплення балконів і лоджий різними матеріалами.

  • Обшивка балкона чи лоджиї з внутрішнього й зовнішнього (сайдинг) боку.

  • По Вашому бажанню балконні рами й вікна в Рівномуможуть бути укомплектовані всіма необхідними супутніми матеріалами — підвіконням, відливами, козирками, москітними сітками, ролетами чи жалюзями, а також заробленням відкосів, установкою міжкімнатних дверей.

  • Можна вчинити сміливо і засклити балкон від стелі до підлоги (в таку випадку металевий чи бетонний парапет демонтується і замість нього встановлюється рама з пластику). Ви отримаєте в себе вдома «Французький балкон». в Рівному

Подати заявку на замір(оцінку балкона для прорахунку)

як правило, при заскленні балкона типу “француз“, наявні металеві перила і бетонні огородження прибираються, а стійки профілей підсилюються для збільшення міцності та надійності конструкції. Найбільшою та основною перевагою данного виду заскління є його естетична складова, такий варіант виглядає по-багатому й сучасніше. Крім того, металотластикова конструкція забузпечує кращу герметизацію, ніяких задувань та затікань, які можуть з’являтися в звичайних балконах з обшовкою та утепленням.Балкони в рівному виходять дуже світлі і просторні, прекрасно підходять для зони відпочинку і зимового саду. Мінусом даного балкону є те, що він не зручний, як складське приміщення (як в більшості випадків і використовують балкони).

По всіх питаннях відносно послуги «Балкон під ключ» Ви можете звернутися до спеціалістів салон-магазина «Сезон плюс» за додатковою консультацією.

Види робіт вираховуються індивідуально, виходячи з стану Вашого балкону чи лоджиї, Ваших побажань і, відповідно до виділеного Вами бюджету.

Для консультацій зі спеціалістами, телефонуйте

за тел. (0362) 260 260, 098 332 97 60-Михайло

Написати нам


замовити балкон під ключ в рівному.ціна.

купити балкон під ключ.ціна.фото

“Балкон під ключ” в Рівному|Ціна .

 замовити балкон в кредит в Рівному