БАЛКОНИ

 

Виконуємо роботи по облаштуванню балконів.

-Досвід роботи більше 5- ти років.
-Більше 300 задоволених клієнтів.
-В послугу Балкони під ключ входять всі можливі роботи крім штукатурних та малярних .
А саме:
Розширення балкона по підлозі або по підвіконню,обшивка балкона ззовні та всередині,монтаж вікон,виготовлення вікон,козирьки відливи,підвіконня, це все можна придбати у нас за приємними цінами.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЦІНИ НА БАЛКОНИ ПІД КЛЮЧ

Подати заявку на замір

як правило, при заскленні балкона типу “француз“, наявні металеві перила і бетонні огородження прибираються, а стійки профілей підсилюються для збільшення міцності та надійності конструкції. Найбільшою та основною перевагою данного виду заскління є його естетична складова, такий варіант виглядає по-багатому й сучасніше. Крім того, металотластикова конструкція забузпечує кращу герметизацію, ніяких задувань та затікань, які можуть з’являтися в звичайних балконах з обшовкою та утепленням.Балкони в рівному виходять дуже світлі і просторні, прекрасно підходять для зони відпочинку і зимового саду. Мінусом даного балкону є те, що він не зручний, як складське приміщення (як в більшості випадків і використовують балкони).

По всіх питаннях відносно послуги «Балкон під ключ» Ви можете звернутися до спеціалістів салон-магазина «Сезон плюс» за додатковою консультацією.

Види робіт вираховуються індивідуально, виходячи з стану Вашого балкону чи лоджиї, Ваших побажань і, відповідно до виділеного Вами бюджету.

Для консультацій зі спеціалістами, телефонуйте

 098 332 97 60-Михайло

Написати нам


замовити балкон під ключ в рівному.ціна.

купити балкон під ключ.ціна.фото

“Балкон під ключ” в Рівному|Ціна .

 замовити балкон в кредит в Рівному