ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ

купити двері в ровно/двері міжкімнатні в рівному МДФ ПВХ Шпон Деревяні по заводській

                               ТМ Новий СтильДетальніше
      

                                                                                                 

Написати нам

Століттями двері видоизменялись, виготовлена ​​з різних матеріалів, і вона досягла до наших днів – красива, функціональна і довговічна.Хто зробив її такий і як дверна історія світу.Естественно, перша двері міжкімнатні в Рівному це не було двері в нашому звичайному розумінні, це було, як не дивно, валун, великий камінь, що заважає входженню в їх житло – печери. Тяжко уявити собі, скільки сил доводилося витрачати на наших предків, щоб щоденно відкрити і закрити такі «двері». Скоріше всього, вхід у житло протягом усього дня був відкритий. Кам’яні двері закрилася з закатом сонця і відкривалася лише на ранок.

Міжкімнатні двері в Рівному так само не були схожі на сучасні. Як правило, у древнегрецьких і давньогрецьких будинках міжкімнатний вхід завішувався бусами, або спеціально нарізаними з тканини або шкірних полосок. Перші ознаки «дверної фурнітури» в Рівному були виявлені на раскопках міста Помпеї, засипаного в79 р. лава У багатих будинках цього міста використовувалися двері, дуже схожі на вид на сучасні, які вже в той час були підвішені на петлях і мали замки.

Що стосується матеріалу, що обслуговує сировину для дверей, жилізо і бронза, поступово продаються свої позиції дерева. Наскільки дозволяють судити збережених до наших днів творінням видатних скульпторів та архітекторів, двері з дерева вже тоді були різноманітними за конструкцією та художньою оформленням. Горіх та дуб, славящиеся своєю прочностью, були і залишаються самими використовуваними деревними матеріалами, тоді як більш цінними породами дерева: клен, палісандр, груша, тик, ясень, черешня та інші були тимчасовими фаворитами в різні століття. Двадцятого століття подарувала світові великі різноманітні меблеві  двері в Рівному, і тепер будь-який людина легко може знайти те, що йому по душі.

У післявоєнний період відбувається збільшення виробництва дверей у ремісничих майстернях і на крупних фабриках. Це повністю рушит представлення про індивідуальне виробництво дверей, яке раніше вважалося привілеєм майстрів-плотників та краснодеревщиків. Місця людей займають машини, і в першочерговій задачі стає не якість, а кількість випускається товару.

Виникли запитання? Телефонуйте, пишіть

 


    [recaptcha]