ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ

купити двері в ровно/двері міжкімнатні в рівному МДФ ПВХ Шпон Деревяні по заводській ціні

 

                               ТМ Новий Стиль
   ТМ Новий Стиль (2)                                        
      ТМ Новий Стиль (3)                               
   ТМ Новий Стиль (4)              
     ТМ Новий Стиль (5)
        ТМ Новий Стиль (6)

                                                                                                 

Написати нам

Століттями двері видоизменялись, виготовлена ​​з різних матеріалів, і вона досягла до наших днів – красива, функціональна і довговічна.Хто зробив її такий і як дверна історія світу.Естественно, перша двері міжкімнатні в Рівному це не було двері в нашому звичайному розумінні, це було, як не дивно, валун, великий камінь, що заважає входженню в їх житло – печери. Тяжко уявити собі, скільки сил доводилося витрачати на наших предків, щоб щоденно відкрити і закрити такі «двері». Скоріше всього, вхід у житло протягом усього дня був відкритий. Кам’яні двері закрилася з закатом сонця і відкривалася лише на ранок.

Міжкімнатні двері в Рівному так само не були схожі на сучасні. Як правило, у древнегрецьких і давньогрецьких будинках міжкімнатний вхід завішувався бусами, або спеціально нарізаними з тканини або шкірних полосок. Перші ознаки «дверної фурнітури» в Рівному були виявлені на раскопках міста Помпеї, засипаного в79 р. лава У багатих будинках цього міста використовувалися двері, дуже схожі на вид на сучасні, які вже в той час були підвішені на петлях і мали замки.

Що стосується матеріалу, що обслуговує сировину для дверей, жилізо і бронза, поступово продаються свої позиції дерева. Наскільки дозволяють судити збережених до наших днів творінням видатних скульпторів та архітекторів, двері з дерева вже тоді були різноманітними за конструкцією та художньою оформленням. Горіх та дуб, славящиеся своєю прочностью, були і залишаються самими використовуваними деревними матеріалами, тоді як більш цінними породами дерева: клен, палісандр, груша, тик, ясень, черешня та інші були тимчасовими фаворитами в різні століття. Двадцятого століття подарувала світові великі різноманітні меблеві  двері в Рівному, і тепер будь-який людина легко може знайти те, що йому по душі.

У післявоєнний період відбувається збільшення виробництва дверей у ремісничих майстернях і на крупних фабриках. Це повністю рушит представлення про індивідуальне виробництво дверей, яке раніше вважалося привілеєм майстрів-плотників та краснодеревщиків. Місця людей займають машини, і в першочерговій задачі стає не якість, а кількість випускається товару.

Виникли запитання? Телефонуйте, пишіть