ТМ “НСД”(Шпоновані)

  

При замовленні від 5-ти одиниць знижка 5% 

   Нестандартні розміри прораховуються індивідуально!!!!

                                                                   

Фабрика «НСД ДВЕРІ» яка спеціалізується на виготовленні міжкімнатних шпонованих дверей, була створена в 2008 році в місті Новгород-Сіверський (Україна, Чернігівська обл.) З того часу фабрика НСД пройшла шлях від виробництва локального масштабу до одного з найбільш динамічно розвиваються виробників міжкімнатних дверей на території України. Всього за 7 років роботи на ринку міжкімнатних шпонованих дверей підприємство завоювало довіру покупців. Причиною тому стала висока якість продукції, що представляється, екологічність, сучасний дизайн, індивідуальний підхід до клієнта, і приваблива цінова політика.

Фабрика пропонує більше 150 моделей і модифікацій міжкімнатних шпонованих дверей в Рівному. Колірна гамма налічує понад 50 різних кольорів і постійно розширюється. Всі моделі дверей в Рівному пропонуються в одно- і двох дверних варіанті, а також можуть бути використані на розсувних системах. Будь-яке полотно можливо виготовити в нестандартному розмірі. Крім дверних полотен, фабрика виготовляє дверні коробки, фрамуги, стінові панелі, добірні планки і інші аксесуари. Цим шляхом забезпечення покупця необхідним асортиментом супутньої продукції при виборі наших виробів.

ЯКІСТЬ

Виробництво міжкімнатних дверей базується на застосуванні зарубіжних технологій. Автоматизований процес дозволяє висококласним фахівцям контролювати якісні характеристики продукції на кожній стадії виготовлення: від підбору матеріалів до отримання продукції покупцем.

 

купити двері міжкімнатні шпоновані в кредит в рівному.нестандартні розміри