ТМ “Хвоя”(Соснові)

Двері міжкімнатні  (Україна)

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 5 КОМПЛЕКТІВ ЗНИЖКА 5%

Коробочний брус дерев’яний 80-(стійка 28*80*205) – 92 грн

Коробочний брус дерев’яний 100-(стійка 28*100*205)- 111 грн

Коробочний брус дерев’яний 120- (стійка 28*120*205)- 124 грн

Лиштва стійка – 55 грн

ТМ «Хвоя» (Україна) — це виробник дерев’яних міжкімнатні дверей з масиву сосни для дачі, будинку, котеджу, квартири. Двері з масиву сосни на сьогодні є еталоном розкоші, багатства і витонченості. Крім того двері з масиву сосни відмінно зонують простір будь-якого житлового або комерційного приміщення, роблячи зручним кожен куточок кімнати.

Сучасне виробництво ТМ «Хвоя» передбачає використання унікальної технології розпилювання, а також інноваційного обладнання, сприяючого створенню якісної і надійної продукції. Двері соснові повністю відповідають усім вітчизняним вимогам і європейським стандартам, серед яких і стандарт екологічної безпеки. Продукція ТМ «Хвоя» має цілий ряд вагомих переваг, серед яких високий рівень точності виготовлення, що досягається завдяки використанню якісного обладнання на кожному циклі виробництва, а також відмінна якость матеріалів, дозволяє уникнути таких процесів, як старіння, розсихання, розбухання, перекосів і багатьох інших. Крім того у більшості випадках конструкція дверей з масиву сосни відрізняється своєю надійністю за будь-яких умов експлуатації, а завдяки використанню екологічно чистих матеріалів, така продукція не здатна шкодити людині або навколишньому середовищу.

Важливо відмітити і той факт, що двері соснові ТМ «Хвоя» характеризуються своєю доступною ціною, що дозволяє зробити покупку будь-якому споживачеві на будь який гаманець. Дерев’яні двері дозволять насолоджуватись природною привабливістю і перевагою натурального дерева кожному власникові заміського будинку або міської квартири і створити при цьому в приміщенні теплу і комфортну атмосферу. Вони відмінно впишуться в класичний або сучасний інтер’єр.