ДВЕРІ ВХІДНІ

Виробники дверей, які можна придбати в нашому магазині

Перейти в інтернет-магазин

заявка на замір

Багато пропозицій? Запутались, які ж двері вибрати,щоб не переплатити, та щоб якісні були?

Ми можемо допомогти у виборі. Для цього заповніть форму нижче. В полі “повідомлення” вкажіть відповіді на запитання :

 • Розмір Ваших дверей?
 • Використання-  будинок чи квартира?
 • Звичайний малюнок чи з ковкою+патина+художне фрезерування?
 • Бюджет (Наприклад до 8000 грн)?


  [recaptcha]

  Очікуйте пропозицію.На основі даної інформації ми Вам підберемо найкращий варіант (макс.час відповіді 1 год)

  Хороші металеві двері — це Ваш спокій

  Безпека квартири або будинку зараз забезпечується різними методами: за допомогою сигналізації, віконних решіток. Але засіб захисту, про який потрібно задуматися в першу чергу — це вхідні двері в м. Рівному. Броньовані двері в Рівному є одним з найбільш доступних засобів безпеки Вашого будинку.

  Крім цього, вхідні двері залишаються невід’ємною частиною інтер’єру. Обробка металевих дверей може бути різною — від стандартної до елітної: кожвініл, ПВХ плівка, порошкове покриття, декоративні панелі, ковані елементи, вітражі. Вибираючи броньовані двері, потрібно знати, що обробка металевих дверей умовно поділяєть на «холодну» і «теплу», а також стійку і нестійку до зовнішнього середовища.

  Проведемо замір, привеземо, зробимо монтаж та надамо гарантію.

  До вхідних дверей завжди пред’являлися підвищені вимоги та приділялася висока увага. Адже, вхідні двері в приміщення – це перше, що бачите Ви, Ваші гості та знайомі. Це Ваша візитна картка, основна прикраса Вашої оселі, яка показує Ваш статус, стиль та смак, формуючи враження про Вас.

  Крім того, на вхідні двері в Рівному , в першу чергу, покладається функція захисту, адже кожна людина прагне бути в безпеці в своєму особистому просторі. Тому вхідні двері в Рівному мають бути надійними та міцними, відповідати найвищим вимогам, аби зберегти нас в безпеці, перешкодити проникненню бандитів та крадіїв – небажаних гостей. Тому, обираючи вхідні двері в Рівному, ми дбаємо про свою безпеку та безпеку нашої родини. Найнадійнішими з вхідних дверей є броньовані вхідні двері.

  Наші броньовані металеві двері взломостійкі, протипожежні, зберігають тепло в квартирі, захищають від небажаних шумів, завдяки використанню накладок з МДФ, натурального дерева, встановленню гумового ущільнювача, який, крім всього, захищає приміщення від пилу та протягів.

  Замовляйте якісні металеві вхідні двері у нас – ми гарантуємо цілісність та безпеку Вашого майна.

  КРЕДИТ НА ДВЕРІ ДО 2-ОХ РОКІВ      

     

  Форма зворотнього зв’язку


   [recaptcha]