Ролети захисні

Ролети

Ролети – раціональне рішення для захисту будинку

Ролети, або рольставні були придумані ще в Стародавній Греції і встановлювалися спеціально для того, щоб захищати будинку греків від тропічної спеки і сонячних променів. Поширившись по всьому Середземномор’ю, а потім і по всій Європі, вони поступово, після тисячі років розробок і модифікацій, еволюціонували в повноцінне рішення для захисту будинку від негоди і небажаного вторгнення.


Захисні ролети Steko в Рівному просто необхідні в кожному сучасному будинку, офісі або магазині. Це ідеальне рішення, яке багато разів підвищує рівень безпеки, енергозбереження і шумоізоляції, так що добре задумайтеся! Установка може проводиться як при будівництві нової споруди, так і монтуватися на вже введені в експлуатацію будівлі.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких або високих температурах, так що навіть у люті морози або літню спеку ви будете в безпеці

Більш того, велика кольорова палітра дозволить вам вибрати найбільш підходяще для себе рішення! Де б ви не використали наші ролети, вони впишуться в архітектуру завдяки шикарному вибору колірних рішень. Забарвлення відбувається спеціальними полімерними порошковими фарбами, з подальшим анодуванням або випалюванням профілю. Це дає високу довговічність і відмінний зовнішній вигляд профілю.


Що можуть наші ролети?

Захист від сторонніх. Для мешканців перших поверхів, приватних будинків або орендарів офісних приміщень дуже важливо, щоб сторонні не заглядали постійно в вікна і, тим більше, не лізли в будинок або робоче приміщення поки господар відсутній. У той час як грати викликають безліч питань у пожежних служб, некрасиво виглядають і псують вигляд з вікна, круті ролети Steko естетично виглядають і забезпечують дуже високий захист. Більш того, рівень захисту достатній і для захисту від злому. Ваші металопластикові вікна Steko або фірмові двері будуть надійно захищені від розтину і пошкоджень! Всі системи соотвествуют європейським стандартам якості EN 12453 і EN 12604.

Придушення шуму. Використання камерних або наповнених склопакетів відмінно знижує рівень шуму, що дає ефективно працювати і відпочивати з комфортом. Особливо актуально, якщо вікна виходять на жваву вулицю. Якщо використовувати наші фірмові пластикові вікна і купити ролети, навіть найгучніші звуки з вулиці не будуть вам заважати.

Захист від поганої погоди. Будь то звичайний дощ, дикий вітер чи сильний град, надійні ролети Steko захистять вас від будь-яких проблем. Навіть якщо вітром зірве гілку або град буде бити зовсім вже нещадно, ваші вікна і двері будуть захищені, адже аллюминиевая конструкція прекрасно витримує всі потрясіння. У США, де торнадо та урагани – часте явище, майже всі вікна в небезпечних регіонах закриті ролетами

Захист від сонця та економія енергії. Якщо у вас немає небезпеки вторгнення, ролети вам все одно знадобляться, адже вони відмінно сприяють встановленню оптимальної температури у вашій квартирі. Захищаючи вас від сильного сонячного випромінювання влітку, або створюючи додатковий ізоляційний шар взимку, з нашими ролетами ви будете завжди в теплі і комфорті. До 20% тепловтрат буде заблоковано, якщо іноді закривати вікна. Не забувайте про необхідні нормах інсоляції будинку!


 

Вся наша продукція виготовлена ​​з урахуванням європейських стандартів якості і відрізняється високою міцністю, практичністю і безпекою використання. Основне полотно виготовлено з високоміцного алюмінієвого профілю, який може бути пенозаполненним або екструдованим. Назва пенозаполненного профілю говорить сама за себе – він всередині заповнений піною. Це дозволяє підвищити запас міцності і збільшити рівень захисту від шуму і теплоізоляції. Екструдований профіль всередині порожній, в нього додані додаткові ребра жорсткості, які багаторазово підвищують його міцність і опірність ушкодженням в кілька разів. У нашому каталозі є три види екструдованого профілю (55мм, 44мм і 42мм) і сім видів профілю роликової прокатки (від 36 до 55 мм). Широкий асортимент захисних коробів для роллета дозволить вам вдало доповнити стиль будівлі а екструдовані напрямні шини будь-якої конфігурації забезпечать точне рух полотна при його намотуванні на короб.


Монтаж ролет повинна проводитися професіоналами! Точність і акуратність монтажу вирішує багато, в тому числі ефективність роботи і довговічність. Залежно від призначення, ролети можуть встановлюватися із зовнішнього боку, отвір, або на стіну або з внутрішньої сторони вікна, так що вибирайте відповідний для себе варіант.


 Спеціально для магазинних вітрин і точок у торговельних центрах існує оригінальне рішення – ролетних решітка Steko. Вона дозволяє зберегти естетику зовнішнього вигляду і дає третій клас захисту від злому. Захищеність можна підняти ще вище, замовивши у нас грати з прозорими надміцним акриловими вставками. На даний момент доступний лаконічний радий забарвлень. Ваша решітка може бути сірого, коричневого, білого, бежевого і сріблястого кольору. Технологія фарбування така ж, як у основного ряду ролет, так що вам забезпечена висока довговічність і надійність покриття. Ви просто зобов’язані купити ролетну грати Steko,якщо хочете мати класний зовнішній вигляд і високий рівень безпеки свого робочого місця.


Переміщати ролети Steko і решітки можна за допомогою електричних або ручних приводів. У цьому питанні все залежить від вашої зручності. Всі встановлюється, монтується і підганяється професіоналами, так що тільки вам вирішувати, як вам зручніше – крутити ручку або відкриватися натисненням однієї кнопки. Більш того, до своїх роллетам ви можете підібрати широкий асортимент елементів управління і аксесуарів, таких як пульти, сигнальні лампи, оптичні сенсори, фотоеллементи і інші. Всі  ролетні конструкції можуть бути пов’язані з датчиками диму з метою підвищення рівня пожежної безпеки! Все відкриє і відкриє шлях до евакуації людей і цінного майна. Вся електроніка абсолютно безпечна, підходить для установки в умовах постійної вогкості і оснащена аварійними системами, які забезпечують ручне відкривання


 

Відео інструкція по монтажу ролет.

 


Купити ролети – убезпечити свій будинок! Ціна і якість говорить сама за себе. Ми сконструюємо все відповідно до вашим замовленням і доставимо в будь-який куточок України.

Подати заявку на замір


    [recaptcha]