ЖАЛЮЗІ

gorizontalnue-jaluzi-300x240
gorizontalnye_jaluzi_05-300x240
g-alum-e1461399126798
горизонтальні 25 мм                            горизонтальні 16 мм                         на жилці

Подати заявку на замір

Горизонтальные жалюзи в Ровно ціна від 200 грн/кв.м.

Жалюзі … Це зручна, естетична та практично незмінна деталь інтер’єру сучасного людини, яку можна дуже часто зустріти не тільки в офісах дорогих фірм, але і в квартирах людей середнього достатку. Але мало хто з нас задумається про історію цього корисного винаходу.

По одному з версії першим прозвителем жалюзі був найвідоміший дизайнер 60-х років XVIII століття англієка Джон Уебстер.

Однак історія веде і про більш романтичну легенду створення жалюзі – за полвека до Уэбстера жалюзи видумав ревнивий чоловік

Багатий венеціанець, одружений на молодій, красивій дівчині, жадібно хотів сховати свою красиву жінку від будь-яких взірців, що пройшли мимо. Для цього він закрив всі вікна темними, щільними шторами, але без сонячного світла юна дівчина стала швидко падати. І тоді італієць поклав на вікна тонкі, дерев’яні рейки, завдяки чому в кімнату проникли сонячне світло, але побачити що відбувалося всередині приміщення було неможливо. Так благодаря такому разрушающему чувству як ревность була створена популярна прикраса ітер’єра. Яка ,доречі, і переводиться італійський як слово ревност.

Офіційна історія жалюзі почалася 21 серпня 1841 року їх виробництво було запатентовано відомим американським виробником Джоном Хемптоном. Запатентоване винахід, створений для захисту приміщень від сонячного світла, тільки на віддаленому вигляді нагадує сучасні жалюзі.

На сьогоднішній день жалюзі в Ровно є практично незамінним атрибутом сучасного будинку та офісу. Для збереження первоначального виду виробу вам потрібно прикласти мінімум напруги. В відміну від метрів тюлі штор їх досить просто знімати, спеціальна післювача, що посилює пропитку, захищає ламелі жалюзі від грязі та пилових потоків. З допомогою жалюзи Ви не тільки можете регулювати нагірні приміщення, а також знизити рівень шуму та забезпечити віддалення від сторонніх очей. І нарешті, величезний вибір жалюзи від економ класу до елітних задовольняє клієнта з різним рівнем достатку.

Компания Сезон Плюс в Рівному пропонує вашій увазі різноманітний ассортимент горизонтальних жалюзів в Рівному. Не дивлячись на те що горизонтальні жалюзи стали уже звичайною прикрасою нашого будинку, Ви все ж можете здивувати своїх гостей різновидом кольорів і матеріалів .На сьогоднішній день в магазині Сезон плюс алюміневі жалюзи 25 мм и 16 мм, бамбукові, деревяні и  соло-дизайн..

Замовляйте ролети в магазині Сезон Плюс . Замір, доставка, монтаж

Написати нам

 

 в ровно ,ціна на рулонні штори в рівному,купити рулонні штори в рівному